Soğuk Algınlığına Karşı Bitki Çayı

Soğuk Algınlığına Karşı Bitki Çayı

Aralık 29, 2014 0 Yazar: Yeteneklieller

Zencefil Çayı : Gribal enfeksiyon, soğuk algınlığı ve boğaz ağrısı için, geçmiş zamandan günümüze sürekli olarak kullanılan zencefil, hala günümüzde de tedavi özelliğini sürdürdüğü bilinmekte. Hastalığın yeni başladığı gün, 1bardak kaynar suyun içerisine,1/4 çay kaşığı toz zencefil karıştırıp, 3-5 dakika bekledikten sonra içerseniz, çok fayda sğlayacaktır. Zencefilin antiseptik özelliği sayesinde, soğuk algınlığına karşı iyi bir kalkan oluşturmuş olursunuz. Ayrıca içerisine 1 tatlı kaşığı bal karıştırmak, faydasını daha da artıracaktır.
Limon : İnsanlar grip olduğunda veya boğazı ağrıdığında, hemen limonlu çay içerler. Aslında bu uygulama oldukça yanlıştır. Limonun antiseptik özelliğinden faydalanmak için, taze olarak sıkmış olduğunuz limon suyunu, direkt olarak ve bir şeyin içerisine karıştırmadan, gün içerisinde, 3-4 yemek kaşığı ,içimek, çok daha hızlı etki sağlayacaktır.
Sitemizde birçok el işi,örgü,takım modeller,giysi modelleri,tasarımlar,dekorasyon ürünleri sizlerle.Ayrıca açılan diğer yemek sitemiz yemek.yeteneklieller.com açıldı arkadaşlar.güncel ve en kolay yemek tarifleri sizlerle arkadaşlar.Sizde sitemize ister el işi ister yemek tarifi gönderebilirsiniz tek yapmanız gereken facebook sayfalarımıza mesaj atmanız arkadaşlar facebook sayfalarımız.
Örgü Dantel El İşi Sayfamız İçin TIKLAYINIZ
Yemek Tarifi ve Vidoları Sayfamız için TIKLAYINIZ