Şimdi Okullu Olduk :)

Şimdi Okullu Olduk :)

Eylül 17, 2014 0 Yazar: Yeteneklieller

Herkese merhabalar. Okullar açıldı malum. Bir koşuşturmadır aldı başını gidiyor bizde de . Minik meleğim ZH anasınıfına başladı Allaha şükr sıkıntısız gidip geliyoruz iki haftadır. BZ yi ilk önce kartal soğanlıkta dini eğitim veren özel anaokuluna vermiştik sonra isteğe bağlı göndersek mi göndermesek mi diye çok düşündük ve bir yıl daha beklemeye karar verdik geçen yıl. sonrasında da tekrar özel anaokuluna gönderemedik ve devlet okulunun anasınıfına devam etti mecburen bir yıl tabi aradaki fark oldukça belirgindi ve 5 yaşındaki kızım bile bunu hissedip dile getirebiliyordu. Bu yıl da küçük kızım ZH yi yine dini eğitim veren anaokuluna göndermek istedim ama bu defa tecrübeli olduğumuz için öncelikle çekingenliğini atsın şöyle eli bi kırılsın diye devlet okuluna gönderdim. Kısmet olursa inşallah seneye ZH yi daha önce büyük kızımı gönderdiğim özel okula göndermek istiyorum.

Bz kartal yakacıkta bulunan Hasanpaşa ilkokulu na başladı 🙂 güzel yavrumun okul alışverişini bir iki gün sonra yapmıştık . Aldığımız çilek kızlı okul çantası, beslenme çantası, suluk ve kalemliğini görünce sabaha kadar heyecandan uyuyamadı. O kadar mutlu oldu ki … sevinci ve heyecanı karşısında tabi bizde çok mutlu olduk ama sabaha kadar heyecandan uyuyamaması çok şaşırttı beni doğrusu hiç bu kadar beklemiyordum.

Zh de çok şükür öğretmenini ve okulunu çok sevdi, Selma akay orta okulu anasınıfı 🙂 . Okula ilk adımı atmış buldu yavrum. İnşallah hayırlara vesile olur.