Sen Çal Kapımı Dizisi Hande Erçel ve Kerem Birsün Evleniyor Mu?

Sen Çal Kapımı Dizisi Hande Erçel ve Kerem Birsün Evleniyor Mu?

Ocak 24, 2021 0 Yazar: Yeteneklieller

Aşk yaşadıkları yönünde herhangi bir kanıt olmamasına rağmen, magazin dünyasının sürekli bu konuyu gündeme getirdiği Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisi, sette işlerini yapmaya devam ediyor. Sen Çal Kapımı dizisi de onların uyumları ve enerjilerinin üzerine yeni bölümlerle ekrana gelmeyi sürdürüyor.
Dizide yer alan Ceren’i canlandıran Melisa Döngel ile Engin karakterine hayat veren Anıl İlter, kameralara yakalandı ve diziyle ilgili sorulara yanıt verdi. Bu sorulardan birisi de Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in bu uyumunun altında bir aşk gerçeğinin yatıp yatmadığına yönelik oldu.
Dizinin yükselmesinin ve ayakta kalabiliyor olmasının altında Bürsin ve Erçel’in uyumlarının yattığını vurgulayan Anıl İlter, şunları söyledi: “Zaten dizinin bu kadar, böyle bir noktaya gelmesindeki en temel sebep… Her zaman dediğimiz gibi onlar bizim takım kaptanlarımız ve bunu da çok iyi yapıyorlar.”
Melisa Döngel ise iki ünlü ismi de dizinin ‘takım kaptanları’ olarak tarif etti. Melisa Döngel, “Mükemmel takım kaptanlarına sahibiz. İnanılmazlar. Bizimle olan enerjieri, kendi aralarındaki enerjileri, sete aktardıkları enerjileri, hepsi kusursuz. Çok iyiler” ifadelerini kullandı.