ÖKSÜRÜK GİDERİCİ BİTKİSEL İLAÇ

Şubat 22, 2013 0 Yazar: Yeteneklieller

Yine uzun zaman oldu… finaller ders çalışmalar derken uzun zamandır sizlerle paylaşmak isteyip de paylaşamadığım bi sürü yazı var aslında. bunlardan ilki benim için çok önemli bir konu, malum havalar  ortada getirdiği salgınlarda… özellikle bu durumdan küçük kızım ZH oldukça nasibini aldı malesef. İlaç içmek ZH için büyük sıkıntı birde içtiğini kusuyor hergün hastanede hergün acilde idik maalesef. Açıkcası kimyasal ilaçlardan bende çok hoşlanmıyorum, alternatif tıp diye şimdilerde gündemde olan bitkisel tedavi yöntemleri daha çok ilgimi çekmeye başladı ki ilk denememi kızımın bu hastalığında yaptım bile. ZH nin özellikle gece başlayan öksürük nöbetleri ne ona doğal olarakta nede bana uyuku yüzü gösteriyordu üstelik ilaçları kullanmamıza rağmen. Durum böyle iken tevafuken Dr. Feridun Kunak Shov da denk geldiğim bir bitkisel ilacı hemn denedim ve sonuç öksürük için mükemmel çözüm oldu.

Bitkisel öksürük ilacını Dr Feridun kunağın tarifi ile aynen denedim ve sizlerle payhlaşıyorum Rabbim herkese acil şifalar ihsan eylesin ….

Bitkisel öksürük ilacı malzemeleri

1 adet siyah turp

1 tatlı kaşığı bal

1 çay kaşığı zencefil

yapılışı

siyah turpun tepesinden biraz kesiyoruz içini oyup bal ve zencefili içine koyuyoruz, kestiğimiz kısmı kapak gibi üzerine kapatıyoruz bir kabın içine koyup sabaha kadar bekliyoruz. Sabaha oldukça sulanmış oluyor biz ailecek sabah aç karna içtik. Allahın izni ile iyi geldi kızımın öksürüğüne denemenizi acizane tavsiye ederim