KASNAKTA ÖRTÜ YAPILIŞI VE KULLANILAN MALZEMELER

Haziran 6, 2009 0 Yazar: Yeteneklieller

kasnakta örtü yapılışı, kasnakta yapılmış sehpa örtüsü örneği, kasnak, örtü, örtü yapılışı,kasnakta yapılan salon takımı, kasnakta yapılan vitrin takımı örneği, kasnakta vitrin takımı yapma, kasnakta peçene nasıl yapılır, kasnakta örtü nasıl yapılır, kasnakta masaörtüsü yapılışı,2009 dantel örnekleri, 2009 sehpa örtüleri, çok değişik sehpa örtüsü, değişik örtüler, el işi, en güzel örnekler, en yeni örnekler, kasnakta yapılan el işleri, konsol örtüsü, konsol örtüsü modelleri, masa örtüsü örneği, sehpa örtüsü, sehpa örtüsü örnekleri

Kasnak yapılan örtünün detaylı yapılış resimleri…

daha önce yayınladığım kasnakta yapılan örtüye o kadar çok yorum geldiki, yapılışı ve ksanak hakkında çok fazla soru oldu. Arzu abla dadayanamadı okulda öğrencileri ile yaparken bizim için malzemeleri , kasnağı ve yapılışını resimledi.  Fakat bu resimlerde gördüğünüz kasnak masa örtüsü olarak tasarlandığı için ölçüleri fazla büyük , siz boyutları yapmak isteridğiniz örtünün ölçülerine göre kendiniz ayarlayabilrisiniz.Arzu ablacım ilgi ve alakan için çok teşekkür ederim….

Daha önce yayınladığımız örtüyü görmek için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ…

 04.03.2010 tarihli önemli bir not

 Arkadaşlar kasnakta yapılan salon takımının yapılışına dair o kadar çok soru aldık ki, ne kadar cevap versekte bir şekilde yeni arkadaşlar ve yeni sorunları oldu. Bu sorularla yakından ilgilenen sitemizin takipçilerinden Nisa Aksesuardan y_zerenüz adlı arkadaşımız kendi atölyelerinde kendi sattıkları malzemelerle yaptıkları örtünün video kaydını bana yolladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum KAsnakta örtünün videolu anlatımını görmek isterseniz aşağıdaki adrese bakınız.

https://www.yeteneklieller.com/2010/03/04/kasnakta-ortu-yapilisi-videolu-anlatim/