Gördün! Ben bir Şey Yapmadım (Kesinlikle Okuyun)

Gördün! Ben bir Şey Yapmadım (Kesinlikle Okuyun)

Şubat 20, 2016 0 Yazar: Yeteneklieller

Şeytan , inek sağmakta olan bir kadını takip eder. Bu esnada ineğin buzağısı az ilerideki bir kazığa bağlı durmaktadır. Şeytan, şeytanlık yapacak ya; buzağının ipini bir parça gevşetir. Buzağı, annesinin sağılmasını aç karnına izlemeye daha fazla dayanamaz. Debelendikçe boynundaki ip biraz daha gevşer ve sonunda bağından azat olur. Koşarak annesini emmeye gider.
şeytan hikayeleri


Süt kovasına çarpınca süt yere dökülür. Sağdığı süt ziyan olunca sinirlenen kadın, eline geçirdiği odunu buzağının kafasına geçirir. Yavru kan içinde yere yığılır. Bunu gören inek, bir tekmede kadını perişan eder. Üzerinde tepişirken kadını öldürür. Gürültüleri duyan kayınpederi, ineğin gelinini öldürdüğünü görür. Elindeki tüfekle ateş edip ineği öldürür. Silah sesi üzerine kadının kocası da oraya gelir. Bakar ki, hanımı kanlar içinde yerde yatmakta, babasının elinde de tüfek var. Hemen silahını çekip babasının üzerine boşaltır.
Olayın şahitlerinden biri durumu adama aktarır. Gerçekleri öğrenen adam pişmanlıktan cinnet geçirip kafasına sıkar. Oracıkta can verir. Şeytan bile şaşmıştır, gördüklerine…
Hemen açar ellerini: “Gördün! Ben sadece bir parça ip gevşettim !..”
————————-
Allahu Teala fesatçı ve şeytanın yolundan giden insanların şerrinden bizleri korusun! (Âmin)
————————–
Allahım! Şeytanın vazifesini yerine getirenlerin sadece bir ipi gevşeterek koskoca bir milleti, topluluğu bu girdabın içine almaya çalışanlara müsade etme Allah’ım!