El Örgüsü Kız Bebek Elbiseleri Modelleri

El Örgüsü Kız Bebek Elbiseleri Modelleri

Ekim 14, 2014 0 Yazar: Yeteneklieller

BEBEK ÖRGÜ  MODELLERİ

Tamda kışa girerken  nerden çıktı bu yazlık örgü elbiseler demeyin, nette dolaşırken dayanamadım sizlerle paylaşmak istedim :)Yazlık örme elbise modellerimiz 2014 trend bebek örgü modelleri. Annelerimiz için örgü hırka modelleri daha önce çokca sunmuştum; Bazıları iğne oyası bazıları tığ işi,bazıları ise şiş ile örülmüştür. Örgü elbisede yivli ve ya çiçek desen kare desen göz nuru ile sanata dönüşüyor Örgü bebek elbisesi çokta şirindir, değil mi? Bebeklerimiz için bir şeyler örmekten zevkli şey var mı zaten? Birbirinden şirin örgü bebek elbise modelleri için doğru yerdesiniz. Bebek elbise araması da yapmalısınız internetten bu arada.Örgüde kullanılacak ipi sizin seçmeniz ve zevkinize göre işlemeniz anne adayları için ayrı mutluluk olacaktır.

Öncelikle ; örgü örerken tığ,şiş veya iğne batması kazalarına karşı azami dikkatli olunarak örülmelidir. Örgü Nasıl Yapılır? Örgü örerken nelere dikkat etmeliyiz?Bebek örgü hırkasına çiçek deseni,gemi desen,hayvan figürü yapılışı için sitemizde bolca örnek bulabilrisiniz.

Örgü kalitemiz, örgümüzün gevşek veya sıkı oluşuyla çok yakından ilgilidir. Bu nedenle örgü örerken iplik gerginliğine mutlak surette dikkat etmek; çok gevşek bırakmamak veya çok sıkmak gereklidir.Örgünün kalitesi; hem kullanılan ipliğe hemde ören kişiye bağlıdır. Resimli  ve anlatımlı bebek örgü  Bebek Örgü Modelleri Kız bebekler için elde örülmüş,örgü şapka,bere,bandana ve elbise modelleri Tığ,şiş ve farklı örgü teknikleri ile en kaliteli iplerle örülmüş örgü örnekleri Anne adaylarının evde örebileceği,örgü anlatımlı örgü görsellerini sizlerle paylaşıyorum. Ben çok beğendim bu örnekleri amacım sizlerinde bu güzel örneklere en kısa yoldan ulaşmanızı sağlamak . Birbirinden güze lörgü  kız elbise modelleri işte karşınızda 🙂

el örgüsü elbise bandana patik takımı

tığ işi örgü bebek elbisesi

el örgüsü minnie mouse bebek elbisesi

örgü elbise modelleri

örgü bebek takımı elbise patik bandana

rengarenk kiloş tığ işi bebek elbisesi nasıl örülür

şiş ile bebek elbisesi nasıl örülür