El Emeklerinizi Boşa Gitmesin !

El Emeklerinizi Boşa Gitmesin !

Temmuz 17, 2014 0 Yazar: Yeteneklieller

el emekleriniz boşa gitmesin


Shopinstar.com, kullanıcıların instagram üzerinden ürün satışı yapmasını amaçlayan, tüketiciden tüketiciye satış modelini uyguluyan bir e-ticaret sitesidir. Diğer E-ticaret sitelerinden en büyük farkı, instagramda satış yapmayı amaçlayan ancak güven problemi, destek eksikliği, kargo fiyatları ve sistemsizlik sebebi ile işlem yapmakta zorlanan kişi ve kurumlara yardımcı olması olacaktır.
el emeği
Shopinstar’ın Kullanıcılarına Sağladığı Avantajlar ise ;

Instagram üzerinden ürün satmak ve satın almak isteyen kullanıcılar, Shopinstar sayesinde kredi kartı, havale ve mobil ödeme seçeneklerimiz ile daha güvenli ve daha fonksiyonel bir yol izleyebilecekler.

Ödeme sırasında kredi kartınızda biriken para puanları kullanabilir, bankanız tarafından tanınan taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

el emekleri
Risk sistemimiz sayesinde ürün elinize ulaştığında ürünü beğenmeniz halinde ürünü şartsız, koşulsuz iade edebilir ve ücretini aynı gün içinde geri alabilirsiniz.

Shopinstar üzerinden yaptığınız satış ve satışlar sonunda, sistem üzerinden kargo indirim kodu alarak, daha uygun fiyata kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Instagram üzerinde satın aldığınız butik ürünleri ve diğer tüm ürünlerle ilgili bir muhatap bulamıyor musunuz ? İşte Shopinstar tam bu noktada devreye girip, satıcı ve alıcı arasında ki güvensizliği azaltmak için canlı destek hizmeti sunuyor.
el emeğii