Çok Güzel Bir Bebek Tulumu Yapım

Çok Güzel Bir Bebek Tulumu Yapım

Kasım 4, 2018 0 Yazar: Yeteneklieller

bebek tulum battaniye


Çok Güzel Bir Bebek Tulumu Yapım
Fırfır dantelli bebek tulumu ve battaniyesi seti.
Annemizin pembe fiyonkunu ve ruffled dantel süslemeli bebek hastane kıyafetlerini sizlerle paylaşmak istedim. El becerisi gerektiren dikiş çalışması.

Hastanenin çıkışında, bebeği rahatsız etmeyecek ve şıklıktan taviz vermeyen bir model arayanlar için harika bir set oluşturdu.

Katlanmış pileli bağcıkları, bir gelinlik gibi bir görüntü yakalamanıza olanak tanır. Oldukça zarif ve aynı zamanda gösterişli.

Dekorasyon için kullanılan malzemeler

1. Ekru dantel kalitesi
1.kalite% 100% pamuklu bebek tulumu, eldiven, şapka
Bebek battaniyesi nohut kabartmalı
Pembe kurdele
Yarım inci

Malzememiz arkadaşlar bu şekilde. Yayları istediğiniz formda yapabilirsiniz. Dantelleri istenilen yoğunlukta dikebilirsiniz. Dekorasyon tamamen kişisel zevkinize bağlıdır.

Hazırlayalım; biz dantelleri yuvarlak formda döşeyerek ve eşit olarak hizalayarak dantellerimizi süslemiyoruz. 3 kez uyguladık. Şapkaya iki kat dantel dikiyoruz.
Battaniyeyi elinizle veya makinede, köşegen olacak şekilde hizalayarak dikebilirsiniz. Pilin dikilmesi, modele son derece şık bir his verir. Burada önemli olan hizalamayı düzgün yapmaktır. Çünkü birbirine paralel olarak dikilir ve eşit aküye verilir. Dantel biraz sıkıldığında, desen kırılır. Burada çalışmak çok önemlidir. Dantel eşit ve eşit olarak dikilmelidir. Kalan kısımlar istek üzerine şeritler ile dekore edilmiştir. Sadece kurdelelerin ortasındaki küçük incileri kullanıyoruz. Bu kadar 🙂
Özellikle basit bir model arayanlar için güzel bir alternatif olduğunu düşünüyorum.

Herhangi bir modelde olduğu gibi, bu aracın içeriğini artırmak veya azaltmak mümkündür. Aletin diğer parçaları gerektiği gibi hazırlanabilir. Bebek takı minder, alt açılış seti, bebek ayakkabısı, saç bandı, kapı çıtası, bebek arabası süslemesi, anne ayak ucu parçaları takımlara eklenebilir.

 

bebek tulumları 2019