Çocuk Aktiviteleri-Meraklı Minik Eylül 2014

Çocuk Aktiviteleri-Meraklı Minik Eylül 2014

Ekim 13, 2014 0 Yazar: Yeteneklieller

Merhabalar arkadaşlar. Bugün sizlerle çocuklarımızla yaptığımız meraklı minik dergisinin etkinliklerinden bahsetmek istiyorum. Aslında Aralık 2011 den beri Meraklı Minik dergisi alıyoruz her ay kızlarım için. Hayvanlar , doğa, bilim, teknoloji neler neler yok ki meraklı miniklerimiz için.

Belkide sürekli meraklı miniği takip ettiğimizdendir bilmiyorum ama kızlarım hayvanlara ve doğaya çok meraklı sürekli yeni birşeyler düşünüp netten araştıralım diyorlar ve belgesel izlemeye bayılıyorlar. Ve dergiden öyle güzel bilgiler ediniyorlar ki ben bile yeni öğreniyorum onlarla birlikte. Meraklı Minik dergisinin çocukların hayal dünyasını ve el becerilerini geliştirici çok güzel etkinlikleri de oluyor her ay . Bunları kızlarımla büyük bir zevkle yapıyoruz. Hafıza kartlarıyla çok değişik oyunlar oynayabiliyoruz.

Nedendir bilmiyorum bunları eklemek daha önce aklıma gelmedi. Bu güzel etkinlikleri sizlerle paylaşmak ancak üç yıl sonra geldi aklıma ilginç… Bundan böyle inşallah düzenli olarak meraklı minik etkinliklerimizi sizlerle paylaşmak istiyorum .İşte bugün de sizlerle Meraklı Minik Dergisi Eylül 2014 sayısındaki ekleri paylaşmak istiyorum. Eylül sayısının konusu Dikiş idi . Kızlarım derginin aktivitelerinden olan dikiş etkinliğini öyle çok beğendi ki sürekli söküp söküp yeniden dikmek istediler. Ve çamaşır makinası maketini çok büyük bir zevkle yaptılar ve çamaşırlarını yıkadılar 🙂 işte Eylül 2014 Meraklı Minik etkinliklerimiz…
merkalı minik etkinlikleri

meraklı minik eylül 2014

evde çocuk etkinlikleri

çocuk ektiviteleri çamaşır makinesi maketi