ÇEŞİTLİ AMAÇLARDA KULLANABİLECEĞİNİZ DANTEL ÖRTÜ

Nisan 29, 2009 0 Yazar: Yeteneklieller

dantel, dantel örtüler, dantel örtü çeşitleri, dantel örtü modelleri, dantel örnekleri, dantel fiskos örneği, dantel masa örtüsü örneği, dantel şömentabloörneği, dantel şömendetabl örneği, en yeni dantel örnekleri, en güzel dantel modelleri, en güzel danteller, dantel fiskos çeşitleri, dantel bohça örneği, dantel örnekleri, dantel, dantel masaörtüsü, masaörtüsü örneği, şömentabla örneği, dantel örtü örnekleri, en faklı dantel örtüler, en değişik dantel örnekleri, çeşit çeşit danteller

Bu güzel örtüyü komşumuz Semiha teyze örmüş. Ben görünce çok beğendim sitem olduğunu duyunca hiç üşenmeden kaç kat inip bu örtüyü getirdi ( Allah razı olsun kendisinden ) resimlerini çekip yayınlamam için. bunu oğlu için çeyiz yapmış kendisi bohça olarak kullanacak ama siz  fiskos örtüsü, masa örtüsü, şömentabla gibi amaçlarla da kullanabilrisiniz.

Yine ebatlarını ayarlayarak salon takımı, vitrin peçetesi, orta sehpa örtüsü,  konsol örtüsü gibi değişik ebatlarda örtülerini deyapabilrisiniz kendisi bu örneğin aynısını tepsi örtüsü olarak uyarlamış mesela. Bence çok dahoş olmuş GÖRMEK İSTERSENİZ BURADA.

Örneği detaylı resimlerden kolaylıkla çıkartabilrisiniz. Size kolay gelsin…