Hakkımda

yetenekli eller
Merhabalar;

Ben Nurgül, İstanbul doğumlu bir Sivaslıyım, Nisan 2007 yılı itibariyle evliyim, 22 Temmuz 2008 itibariyle Betül Zişan’ın annesiyim.

Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarında iki dönem alüminyum rölyef, bir dönem kumaş boyama, ahşap boyama, mutfak dekorasyonu kurslarına katıldım, ilk yardım, çocuk gelişimi ve diksiyon dersleri aldım. Yayınladıklarımın çoğu bu kurslarda yaptıklarım.

Siteyi, henüz hamile iken kızıma uyku seti hazırlamak istemiştim ve nette yaptığım aramalar sonucunda istediğim verime ulaşamamıştım (Bende hayal gücümü kullandım ve gerçekten çek beğendiğim bir uyku seti hazırladım kızıma yapımı ve tasarımı tamamen bana ait.Uyku setini BURADAN ve BURADAN görebilirsiniz). Bu nedenle bir sürü siteyide inceleme fırsatım olmuştu, orjinal içerikli birkaç site haricinde diğerleri birbirinin kopyası gibiydi. Eşimin destek ve teşvikleriyle bu siteyi kurmaya karar verdim.

Sitemde tamamen bana ve çevremdeki dostalarıma ait modelleri yayınlıyorum,  kendi yaptıklarım ve beğendiklerim haricinde çevremdeki bulduğum her örneğide yayınlamaya çalışıyorum çünkü; beğenmediğiniz bir model bile hayal dünyanızda yeni ufuklar açabilir. Yani modelleri bire bir uygulamak gibi bir zorunluluğunuzun olmadığını ve her zaman kendinizi ortaya koyan farklılıklar üretebileceğinizi unutmayın.

Herkese kolay gelsin…

( Sizlerde BU ADRESİ TIKLAYARAK sitemize üye olup kendi el işlerinizi yayınlayabilirsiniz… )

15 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir