GÖKKUŞAĞI…

02 kasım 2009 pazartesi, sabah saat 07:50 güzel bir kasım ayı, müthiş bir yağmur ve beraberinde içimize huzur veren sıcaklığı ile güneş… ve mükemmel bir sanat eseri, gökkuşağı…

gökkuşağı resmi

gökkuşağı

yaklaşık iki haftadır nete giremiyorum önce modemdeki bir sorundan, sonrada annemler taşındı onlara yardıma gittim onun için… derken dün akşam üstü evimdeydim. ve bu sabah… yine ayardan kasım…. yine yağmur… ama bu defa güneşte eşsiz güzelliği ile eşlik ediyor ve ortaya tarif edemeyeceğim kadar muhteşem bir güzellik çıkıyor. Ve iki haftanın acısını çıkarttı sanırım gökkuşağının güzelliği ne dersiniz:)Bu güzellikleri bize tattırdığın için sana sonsuz şükürler olsun Ya Rabb..

2 yorum

  • Nurgül

    teşekkür ederim güzel yürekli arkadaşım bende görünce bayıldım uzun zamandır gökkuşağı görmemiştim, resmen hayran hayran izledim hemn sizlerle paylaşmak istedim, rabbimin büyüklüğünün delillerinden işte yaratılan herşey….

  • Süper bi kare yakalamışsın canım hakikaten sanki fotoşopla yapılmış gibi ne kadar güzel duruyor gökkuşağı fotoğraflarını ben de çok seviyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir